Vít Skála - Letadlo

Olej na plátně, 95x110 cm, signováno vpravo dole V. Skála, rám.

1883, Praha - 1967, Terezín
Žák pražské akademie (1899-1906; prof. Pirner). Pochází z malířské rodiny. Krajinář a figuralista. Namaloval mnoho studií ze Slovenska. Věnoval se také loutkovému divadlu. Vystavoval zejména u nás a na Slovensku.

Pozn.: Rám poškozen.

3063. Letadlo
Dražba ukončena:30.09.2015 22:37:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč