Vít Skála - Brod

Olej na překližce, 50x70 cm, signováno vpravo dole Vít Skála, rám.

1883, Praha - 1967, Terezín
Žák pražské akademie (1899-1906; prof. Pirner). Pochází z malířské rodiny. Krajinář a figuralista. Namaloval mnoho studií ze Slovenska. Věnoval se také loutkovému divadlu. Vystavoval zejména u nás a na Slovensku.

4075. Brod
Dražba ukončena:30.03.2016 21:41:05
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč