MENU
Vstup do aukce
SPECIÁLNÍ AUKCE: COOL ART 4
5. prosince 2024 od 20:00
7. EXKLUZIVNÍ AUKCE
20. listopadu 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Staré tisky 17. - 19. století
21. listopadu 2024 od 20:00
168. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
27. listopadu 2024 od 20:00
168. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
28. listopadu 2024 od 20:00
174. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
17. listopadu 2024 od 20:00
175. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
24. listopadu 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
18. prosince 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 65x65 cm, signováno vlevo dole, rám.
> zpět na aukční výsledky
Vít Skála
1357. Březový háj
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
7 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
7 000 Kč
limit (24.09.2014 20:20:41)
68
6 500 Kč
462
6 000 Kč
68
5 500 Kč
limit (24.09.2014 19:52:28)
357
5 100 Kč
68
4 300 Kč
limit (24.09.2014 19:44:05)
357
4 200 Kč
limit (24.09.2014 19:44:06)
68
3 700 Kč
limit (24.09.2014 19:39:27)
68
3 600 Kč
462
3 200 Kč
limit (24.09.2014 19:33:47)
68
3 100 Kč
462
2 600 Kč
limit (24.09.2014 19:01:11)
68
2 500 Kč
limit (24.09.2014 19:01:12)
462
2 300 Kč
limit (24.09.2014 17:39:01)
462
2 200 Kč
limit (24.09.2014 17:39:02)
68
2 000 Kč
limit (24.09.2014 17:25:39)
68
1 900 Kč
462
1 800 Kč
limit (24.09.2014 15:56:18)
68
1 700 Kč
69
1 600 Kč
limit (24.09.2014 15:55:54)
68
1 500 Kč
69
1 400 Kč
68
1 300 Kč
limit (24.09.2014 14:19:09)
104
1 200 Kč
68
1 100 Kč
104
1 000 Kč
462