Lepty, 10x7 cm a 18x13 cm. Signovány vpravo dole Vít Ondráček 91, 92. Rámovány, zaskleny.
Pozn.: Mírně poškozeny.
o autorovi: 1959
Grafik. Studoval na SUPŠ v Brně knižní grafiku u D. Chatrného. Od r. 1991 pracuje ve svobodném povolání. Věnuje se malbě, kresbě, knižní grafice a volné i drobné grafice. Je členem TT Klubu v Brně. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách České pojišťovny.