Vít Ondráček - Konvolut dvou prací

Lepty, 10x7 cm a 18x13 cm. Signovány vpravo dole Vít Ondráček 91, 92. Rámovány, zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: 1959
Grafik. Studoval na SUPŠ v Brně knižní grafiku u D. Chatrného. Od r. 1991 pracuje ve svobodném povolání. Věnuje se malbě, kresbě, knižní grafice a volné i drobné grafice. Je členem TT Klubu v Brně. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách České pojišťovny.

Vít Ondráček
58073. Konvolut dvou prací
Dražba ukončena:14.04.2021 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 06.04.2021 18:30:58 1199