Vinogradov

305230. Krajina s domem

popis: Olej na plátně fixovaném na sololitu, 40x34 cm. Signováno vpravo dole azbukou Vinogradov. Nerámováno.

dražba ukončena: 16.06.2020 20:09:05

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč