Vincento Martinez - Quit haven

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Martinez. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Americký multimediální umělec kubánského původu

153543. Quit haven
Dražba ukončena:18.01.2026 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 16.01.2026 20:00:38 17452