Vincento Martinez - Mutual tenderness

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Martinez. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Americký multimediální umělec kubánského původu

151685. Mutual tenderness
Dražba ukončena:28.12.2025 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč