Vincento Martinez - Jin jang

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Martinez. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Americký multimediální umělec kubánského původu

150662. Jin jang
Dražba ukončena:07.12.2025 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč