Vincento Martinez - In an embrace

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Martinez. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Americký multimediální umělec kubánského původu

153445. In an embrace
Dražba ukončena:18.01.2026 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč