Vincento Martinez - Golden solace

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Martinez. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Americký multimediální umělec kubánského původu

151310. Golden solace
Dražba ukončena:14.12.2025 21:09:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč