Vincento Martinez - Complete acceptance of love

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Martinez. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Americký multimediální umělec kubánského původu

153905. Complete acceptance of love
Zbývá:3 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 28.01.2026 22:18:19 4262