Vincent Vingler - Antilopa

Pálená hlína, 14x15 cm. Signováno dole na podstavci Vingler.

Pozn. Mírně poškozeno.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč.

Vincent Vingler
49856. Antilopa
Dražba ukončena:07.10.2020 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč