Olej na kartonu, 47x37 cm. Signováno vpravo dole Plesnivý 18. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.