Vincent Plesnivý

60715. Šohaj z Boršic

popis: Akvarel, 32x48 cm. Signováno vlevo dole Plesnivý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:49:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč