Vincent Plesnivý - Muž v kroji

Akvarel, 56x37 cm, signováno vpravo dole Plesnivý, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

15747. Muž v kroji
Dražba ukončena:25.01.2018 21:36:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč