Vincent Plesnivý

60742. Dívka v kroji

popis: Akvarel, 50x29 cm. Signováno vlevo nahoře Plesnivý. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:18:53

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč