Vincent Plesnivý - Babička

Akvarel, 30x46 cm. Signováno vlevo dole Plesnivý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

61032. Babička
Dražba ukončena:01.07.2021 22:07:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč