Vincent Plesnivý

61032. Babička

popis: Akvarel, 30x46 cm. Signováno vlevo dole Plesnivý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:07:21

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč