Vincent Plesnivý - Selka z profilu

Akvarel, 42x30 cm, signováno vlevo dole Plesnivý 1939, rám, pasparta, zaskleno.

1879, Praha - 1944, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5809. Selka z profilu
Dražba ukončena:26.10.2016 18:36:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč