Vincenc Živný - Zátiší s nádobou a ovocem

Olej na kartonu, 32x50 cm. Signováno vpravo dole V. Živný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

303000. Zátiší s nádobou a ovocem
Dražba ukončena:02.01.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč