Vincenc Živný - Ve žních

Olej na kartonu, 31x36 cm, signováno vpravo dole V. Živný, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

16601. Ve žních
Dražba ukončena:28.02.2018 19:38:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč