Olej na kartonu, 31x36 cm, signováno vpravo dole V. Živný, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1899 - 1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.