Vincenc Živný - Pražský Břevnov

Olej na plátně, 43x75 cm. Signováno vpravo dole V. Živný 56. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 92 cm

o autorovi: 1899 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

88442. Pražský Břevnov
Dražba ukončena:15.01.2023 20:14:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč