Vincenc Živný - Klement Gottwald

Olej na plátně, 50x43 cm. Signováno vpravo dole Živný. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1899 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

33678. Klement Gottwald
Dražba ukončena:26.06.2019 18:44:31
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč