Vincenc Živný - Břevnovský klášter

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole V. Živný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1899 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

92122. Břevnovský klášter
Dražba ukončena:19.03.2023 20:17:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč