Vincenc Živný - Únorový nástup

Olej na plátně, 90x120 cm, signováno vpravo dole Živný, olištováno.

1899, Horní Krč
Žák AVU (1919-1925; prof. J. Obrovský a Krattner). Studijně vycestoval do Itálie. Věnuje se figurální tvorbě a genrovým motivům, především z vojenského prostředí.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

5650. Únorový nástup
Dražba ukončena:29.09.2016 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč