Vincenc Živný - Před zrcadlem

Olej na kartonu, 48x40 cm, signováno vlevo dole Živný 32, rám.

1899, Horní Krč
Žák AVU (1919-1925; prof. J. Obrovský a Krattner). Studijně vycestoval do Itálie. Věnuje se figurální tvorbě a genrovým motivům, především z vojenského prostředí.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

6415. Před zrcadlem
Dražba ukončena:30.11.2016 19:41:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč