Vincenc Morstadt - Karlštejn

Ocelorytina, 14x21 cm. Signováno v tisku Morstadt. Rám, pasparta, sklo. Konec 19. století.

Pozn.: Papír poškozen. Rám mírně poškozen.

62872. Karlštejn
Dražba ukončena:11.08.2021 21:42:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč