Vincenc Beneš - Zátiší se zeleninou

Olej na kartonu, 42x57 cm. Signováno vpravo nahoře V. Beneš. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura hůře čitelná. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

27464. Zátiší se zeleninou
Dražba ukončena:31.01.2019 21:17:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč