Vincenc Beneš - Zátiší s ovocem

Litografie, 42x60 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Beneš. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

305246. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:17.06.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč