Vincenc Beneš - Zátiší s melounem

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pod pozdější signaturou se nachází zbytky původní.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

42443. Zátiší s melounem
Dražba ukončena:26.03.2020 19:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč