Vincenc Beneš - Zátiší s jablky

Olej na kartonu, 29x40 cm. Signováno vlevo nahoře V. Beneš. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
152462. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:28.01.2026 22:00:39
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč