Vincenc Beneš - Zátiší s jablkem

Kresba, 20x14 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

52738. Zátiší s jablkem
Dražba ukončena:25.11.2020 19:48:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč