Vincenc Beneš - Zátiší

Litografie, 22x18 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

40575. Zátiší
Dražba ukončena:12.02.2020 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč