Vincenc Beneš - Za vesnicí

Kresba, 21x28 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

9052. Za vesnicí
Dražba ukončena:30.03.2017 21:58:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč