Vincenc Beneš - Vyhlídka na město

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
115884. Vyhlídka na město
Dražba ukončena:22.05.2024 20:48:54
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:48 000 Kč