Vincenc Beneš - Vesnice

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
114099. Vesnice
Dražba ukončena:24.04.2024 20:17:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč