Vincenc Beneš - Vesnice

Olej na plátně, 40x80 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu číslo.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
88916. Vesnice
Dražba ukončena:26.01.2023 21:11:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč