Vincenc Beneš - U mostu

Pastel na papíře, 30x41 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

22101. U mostu
Dražba ukončena:20.09.2018 20:50:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč