Vincenc Beneš - Studie ženy v šátku

Kresba, 21x17 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš 15. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír v krajích mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
85779. Studie ženy v šátku
Dražba ukončena:23.10.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč