Vincenc Beneš - Rybáři

Kresba, 39x53 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

12264. Rybáři
Dražba ukončena:20.09.2017 18:57:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč