Vincenc Beneš - Pražské panorama

Olej na kartonu, 45x61 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
111352. Pražské panorama
Dražba ukončena:28.02.2024 20:36:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč