Vincenc Beneš - Pohled na město

Olej na plátně, 56x70 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

49284. Pohled na město
Dražba ukončena:30.09.2020 22:38:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:35 000 Kč