Vincenc Beneš - Pod mostem

Olej na kartonu, 34x45 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
77201. Pod mostem
Dražba ukončena:25.05.2022 21:19:50
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:25 000 Kč