Vincenc Beneš - Pivoňky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x25 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

62603. Pivoňky
Dražba ukončena:29.07.2021 21:05:37
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč