Vincenc Beneš - Kytice ve džbánu

Tempera na papíře, 54x41 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
86446. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:01.12.2022 20:57:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč