Vincenc Beneš - Kytice

Olej na plátně, 65x51 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
152469. Kytice
Dražba ukončena:28.01.2026 22:00:44
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč