Vincenc Beneš - Krajina u mostu

Olej na kartonu, 36x48 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rám.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

19843. Krajina u mostu
Dražba ukončena:26.04.2018 19:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč