Vincenc Beneš - Kaplička

Olej na kartonu, 22x34 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

70227. Kaplička
Dražba ukončena:16.12.2021 22:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč