Vincenc Beneš - Domy u vody

Olej na kartonu, 39x48 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. a Phdr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

8923. Domy u vody
Dražba ukončena:30.03.2017 19:48:14
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:34 000 Kč