Vincenc Beneš - Domy u řeky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x41 cm. Signováno vpravo dole V. Beneš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

65038. Domy u řeky
Dražba ukončena:29.09.2021 22:39:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:39 000 Kč