Vincenc Beneš - Bohatá kytice

Olej na plátně, 79x73 cm. Signováno vpravo dole Beneš. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

28865. Bohatá kytice
Dražba ukončena:27.02.2019 20:16:17
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:23 000 Kč